Spotkanie między Lyon oraz Metz zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Groupama Stadium dnia 2023-11-05 12:00

W meczu 11. kolejki Ligue 1, rozgrywanym na Groupama Stadium, drużyny Lyon i Metz podzieliły się punktami po remisie 1-1. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, druga część spotkania przyniosła emocje. Oba zespoły zdobyły po jednym golu, ale żadna z nich nie zdołała zdobyć drugiego trafienia. Sędzią tego meczu był Benoît Millot z Francji.

Mecz pomiędzy drużynami Lyon i Metz

W dniu 5 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na Groupama Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Lyon i Metz, w ramach 11. kolejki Ligue 1.

Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale druga połowa dostarczyła kibicom emocji. Na 77. minucie A. Jallow strzelił gola dla Metz, a asystę zanotował L. Camara. Jednakże, Lyon zdołał wyrównać na 84. minucie, dzięki bramce S. Alvero po asyście R. Cherki.

Spotkanie było bardzo zacięte, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie jednak punkty zostały podzielone pomiędzy obie ekipy.

W trakcie meczu Sinaly Diomandé (Lyon) otrzymał żółtą kartkę w 19. minucie, natomiast Kevin Van Den Kerkhof (Metz) został ukarany w 89. minucie.

Sędzią spotkania był Benoît Millot z Francji.

Następne mecze dla Lyon to starcia z zespołami Rennes, Lille i Lens. Z kolei drużyna Metz zmierzy się z Nantes, Lorient i Lille.