Lyon vs Rennes, wynik meczu 2-3

Dramatyczne starcie pomiędzy Lyon i Rennes przyniosło wiele emocji i niezwykłych zwrotów akcji. Po zaciętym pojedynku to drużyna Rennes wyszła zwycięsko, pokonując Lyon 3-2 w meczu Ligue 1. Wynik na przerwę zapowiadał już zwycięstwo Rennes, które prowadziło 3-0, jednak druga połowa przyniosła walkę i dwa trafienia ze strony Lyon. Mecz odbył się na Groupama Stadium w ramach 19. kolejki ligowej.

Relacja z meczu piłki nożnej: Lyon - Rennes 2-3

Wczorajszy wieczór na Groupama Stadium upłynął pod znakiem emocji, gdy gospodarze podejmowali drużynę Rennes w meczu Ligue 1. Mecz, który z pewnością zapadnie w pamięci kibiców obu zespołów na długo.

Od samego początku spotkania atmosfera była niesamowita. Kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niezapomniany klimat na Groupama Stadium.

Sędzia główny Thomas Leonard, France, prowadził mecz z prawdziwym zaangażowaniem, będąc gotowym do szybkiego reagowania na każde wykroczenie.

Pierwsza połowa meczu była prawdziwym szokiem dla kibiców Lyon. W 22. minucie to gracze Rennes otworzyli wynik meczu poprzez bramkę zdobytą przez M. Terriera po asyście D. Doué. Kolejne trafienie dla gości padło w 36. minucie, kiedy to D. Doué podwyższył prowadzenie Rennes, a asystę zanotował B. Santamaría. Już w 41. minucie M. Terrier ponownie wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie trzybramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie gospodarze postanowili odwrócić losy meczu. W 57. minucie Henrique zdobył bramkę dla Lyon, redukując straty. Chwilę później, dokładnie w 78. minucie, A. Lacazette wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie nadzieję na odrobienie strat.

Mimo desperackich wysiłków gospodarzy, mecz zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść Rennes, co z pewnością wywołało euforię wśród ich kibiców.

Spotkanie obfitowało także w kartki. Żółte kartki otrzymali Clinton Mata oraz Ernest Nuamah z Lyon, a po stronie gości kartoniki zobaczyli Baptiste Santamaria oraz Adrien Truffert.

Ostateczny wynik meczu z pewnością zmotywuje obie drużyny do cięższej pracy na treningach, a kibice z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejne emocjonujące spotkania w Ligue 1.

Następne mecze dla Lyon to starcia z zespołami Marseille, Lille i Montpellier, natomiast Rennes zmierzy się z drużynami Montpellier i Sochaux.