LE Havre vs Lyon, wynik meczu: 3-1

Dziś na Stade Océane odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami LE Havre i Lyon. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LE Havre 3-1, pomimo że na przerwę schodzili z wynikiem 1-0. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki Ligue 1, a widowisko mogliśmy podziwiać o godzinie 16:05.

Relacja z przebiegu meczu: LE Havre vs Lyon

Dziś na Stade Océane odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Lyon. Gospodarze zapewnili kibicom emocje od pierwszego gwizdka sędziego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść LE Havre.

Sprawozdanie z meczu

Od samego początku spotkania atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice dopingowali swoje drużyny, a zawodnicy na boisku prezentowali wysoką jakość gry. Pierwsza połowa toczyła się wyrównanym tempie, a jedyną bramkę zdobył G. Lloris z LE Havre w 18. minucie meczu, asystując C. Opéri. Wynik do przerwy to 1-0 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa przyniosła kolejne emocje. E. Sabbi podwyższył prowadzenie LE Havre, zdobywając bramkę w 50. minucie. Chwilę później A. Lacazette zdobył honorowego gola dla Lyon, a asystę zanotował R. Cherki. Jednak LE Havre nie zamierzało odpuszczać i w 62. minucie C. Opéri trafił do siatki, ustalając wynik na 3-1 dla gospodarzy.

Mecz nie obył się bez kartek. Christopher Operi z LE Havre został ukarany żółtą kartką w 87. minucie. Natomiast goście z Lyon również musieli pogodzić się z karą w postaci czerwonej kartki dla Jake'a O'Briena w 30. minucie, oraz dla Duje Ćaleta-Cara w doliczonym czasie gry.

Na koniec należy pochwalić skuteczność piłkarzy LE Havre oraz ich determinację na boisku. Następne mecze dla LE Havre to starcia z Chateauroux, Lorient oraz Monaco, natomiast Lyon zmierzy się z Bergerac, Rennes oraz Marseille.