Polscy fani

Olympique Lyon

Mecz pomiędzy Toulouse vs Lyon, wynik końcowy 2-3

Spotkanie Toulouse kontra Lyon zakończone wynikiem 2-3 dnia 2024-03-15 20:00

W meczu 26. kolejki Ligue 1 drużyna Toulouse podejmowała u siebie ekipę Lyonu na stadionie Stadium de Toulouse. Spotkanie, które odbyło się 15 marca 2024 roku o godzinie 20:00, było pełne emocji i niezwykle wyrównane. Ostatecznie po widowiskowej rywalizacji to Lyon wywiozło trzy punkty, zwyciężając 3-2. Już sama pierwsza połowa zapowiadała zaciętą walkę, a wynik 1-0 na korzyść gości dawał do zrozumienia, że żadna z drużyn nie zamierzała łatwo oddać zwycięstwa.

Mecz Lorient - Lyon wynik spotkania 0-2

Lorient vs Lyon, wynik spotkania - 0-2

W minioną środę, 9 marca br., na stadionie Stade du Moustoir - Yves Allainmat odbył się mecz pomiędzy drużynami Lorient i Lyon w ramach 25. kolejki Ligue 1. Po wyrównanej pierwszej połowie, Lyon zdołał ostatecznie pokonać gospodarzy 2-0, zdobywając bramki po przerwie. Wynik ten z pewnością wpłynie na sytuację obu drużyn w tabeli ligowej.

Lyon - Lens wynik 0-3

Spotkanie Lyon kontra Lens zakończone wynikiem 0-3

Wczorajszy wieczór okazał się niezwykle emocjonujący dla fanów piłki nożnej, którzy śledzili starcie pomiędzy zespołami Lyon i Lens w ramach 24. kolejki Ligue 1. Mecz odbył się na Groupama Stadium, a ostateczny wynik 0-3 na korzyść Lens sprawił, że kibice obu drużyn przeżywali intensywne emocje do samego końca. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Lens, którym udało się utrzymać prowadzenie i zdobyć kolejne bramki, zyskując cenne punkty w tabeli ligowej. Mecz rozegrany o godzinie 19:45 z pewnością pozostanie w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców na długo po jego zakończeniu.

Mecz pomiędzy Metz vs Lyon wynik 1-2

Na obiekcie Stade Saint-Symphorien dnia 2024-02-23 20:00 odbył się mecz Metz vs Lyon zakończony wynikiem 1-2

W jednym z meczów 23. kolejki Ligue 1 drużyna Metz podejmowała u siebie Lyon. Spotkanie, które odbyło się 23 lutego o godzinie 20:00 na Stade Saint-Symphorien, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Ostatecznie to goście z Lyon wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując Metz 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, lecz druga połowa przyniosła decydujące trafienia dla drużyny z Lyonu.

Mecz pomiędzy Lyon kontra Nice 1-0

Lyon kontra Nice, wynik meczu: 1-0

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Olympique Lyon a OGC Nice. Mecz, który odbył się w Groupama Stadium, zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy. Jedynego gola tego spotkania zdobył zespół Lyonu, prowadząc tym samym od pierwszej połowy aż do końcowego gwizdka sędziego. Pomimo starań rywali, wynik na przerwę nie uległ zmianie, a ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów zdobytych w tej 22. kolejce ligowej. Mecz miał miejsce w dniu 2024-02-16 o godzinie 20:00, a relację spod piłkarskiego nieba prezentujemy Wam teraz.

Montpellier kontra Lyon 1-2

Mecz Montpellier - Lyon dnia 2024-02-11 16:05 - końcowy wynik 1-2

Wczorajszy wieczór dostarczył nam emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji w starciu pomiędzy Montpellier a Lyon. Mecz, który odbył się na Stade de la Mosson-Mondial 98, zakończył się zwycięstwem gości, którzy zdołali odwrócić losy spotkania po pierwszej połowie. Montpellier objęło prowadzenie, ale Lyon zdołał odrobić straty i ostatecznie odebrać gospodarzom pełną pulę punktów. Czytelników serwisu czeka pełna relacja z tego spotkania, które miało miejsce dzień temu o godzinie 16:05, w ramach 21. kolejki Ligue 1.

Mecz pomiędzy Lyon vs Marseille zakończony wynikiem 1-0

Na stadionie Groupama Stadium dnia 2024-02-04 19:45 miał miejsce mecz pomiędzy Lyon i Marseille - wynik 1-0

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Lyon i Marseille, które odbyło się w Groupama Stadium. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, a jedyną bramkę zdobył zespół Lyonu. Spotkanie miało miejsce 4 lutego o godzinie 19:45, a zgodnie z aktualnym czasem relacji, odbyło się ono 4 dni temu.

Mecz Lyon - Rennes 2-3

Lyon vs Rennes, wynik meczu 2-3

Dramatyczne starcie pomiędzy Lyon i Rennes przyniosło wiele emocji i niezwykłych zwrotów akcji. Po zaciętym pojedynku to drużyna Rennes wyszła zwycięsko, pokonując Lyon 3-2 w meczu Ligue 1. Wynik na przerwę zapowiadał już zwycięstwo Rennes, które prowadziło 3-0, jednak druga połowa przyniosła walkę i dwa trafienia ze strony Lyon. Mecz odbył się na Groupama Stadium w ramach 19. kolejki ligowej.

LE Havre vs Lyon, wynik końcowy 3-1

LE Havre vs Lyon, wynik meczu: 3-1

Dziś na Stade Océane odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami LE Havre i Lyon. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LE Havre 3-1, pomimo że na przerwę schodzili z wynikiem 1-0. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki Ligue 1, a widowisko mogliśmy podziwiać o godzinie 16:05.

Monaco - Lyon 0-1

Dnia 2023-12-15 20:00 odbyło się spotkanie Monaco - Lyon - wynik 0-1

W miniony weekend odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Monaco i Lyon. Spotkanie, które miało miejsce na Stade Louis II, było częścią kolejki 16 Ligue 1. Po wyrównanej walce to Lyon wyszedł zwycięsko z boiska, zdobywając jedynego gola meczu i pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę utrzymywał się na remisowym poziomie 0-0, jednak druga połowa przyniosła decydujące trafienie.

Marseille vs Lyon wynik 3-0

Spotkanie Marseille - Lyon dnia 2023-12-06 20:00 na obiekcie Stade Orange Vélodrome: 3-0

Drużyny Marseille i Lyon spotkały się w emocjonującym meczu Ligue 1, który odbył się w Stade Orange Vélodrome. Wynik końcowy to 3-0 na korzyść drużyny Marseille, która wyszła na prowadzenie 2-0 na przerwę. To niezapomniane starcie miało miejsce 6 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00, w ramach 10. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy Lyon vs Toulouse, wynik końcowy 3-0

Mecz między Lyon i Toulouse zakończony wynikiem 3-0 na obiekcie Groupama Stadium

W sobotę, 10 grudnia 2023 roku, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lyon i Toulouse w ramach 15. kolejki Ligue 1. Spotkanie miało miejsce na Groupama Stadium, a zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Już w pierwszej połowie Lyon wyszło na prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.